Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ 2014 m. liepos 22 dienos pakeitimu Nr. 738, nuotoliniu būdu (internetu, telefonu) įsigytos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų, Civilinio kodekso straipsniuose 6.22810 ir 6.22811 nustatyta tvarka.

Jeigu gavę užsakymą pastebėsite, jog knygos yra nekokybiškos, nedelsiant su mumis susisiekite. Nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką. Dalinės kompensacijos arba visų sumokėtų pinigų grąžinimo galima reikalauti tik tuo atveju, kai grąžinamos prekės yra tiksliai tokios būklės, kokią gavote – originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos, arba jei prekių neįmanoma pakeisti. 

Garantuojame visų sumokėtų pinigų, įskaitant prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.