Prekes pristato Lietuvos paštas (https://www.post.lt), jas išsiųsime nurodytu gyvenamosios vietos arba darbovietės adresu registruota siunta. Siunta bus įteikta pasirašytinai, gausite informaciją (SMS, jei nurodysite telefono numerį arba informaciniu lapeliu) apie atėjusią siuntą ir atsiimsite artimiausiame pašto skyriuje.

Lietuvoje prekes gausite per 5-8 darbo dienas nuo apmokėjimo. Į Europos Sąjungos šalis gausite per 7-14 darbo dienas, į kitas – per 14-24 darbo dienų. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis.

Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. 

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo mūsų nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Pirkėju ir suderinsime prekių pristatymo klausimus.

Internetinis knygynas atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar per numatytą laiką neatsiėmė prekės

Priimdami užsakymą, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti pašto atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Pasirašius be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.