E-Book

Šiuolaikinės medijos ir informacija. Požeminiai garažai Google karalystėje

Arūnas Gudinavičius, Andrius Šuminas, Vincas Grigas, Modestas Grigaliūnas

€4.99

E-book in EPUB format (for e-readers, smartphones, tablet, laptop and desktop computers).

Quantity

  • Language: Lithuanian
  • Year published: 2016
  • Format: EPUB
  • Publisher: Akademikai
Description

Nors knyga pirmiausiai skirta Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Kultūros komunikacijos ir informacijos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos bei Žurnalistikos bakalauro studijų programų studentams, nagrinėjantiems šiuolaikinių medijų naudojimo ir šiuolaikinių informacijos išteklių vartojimo klausimus, tačiau tekstą siekta parašyti minimaliai naudojant akademiniams tekstams būdingą terminologiją ir minties raišką, todėl knygos skaitytojais gali būti nebūtinai komunikacijos ir informacijos mokslų atstovai.

Su knygoje dėstomomis idėjomis galėtų susipažinti visi norintieji būti sumaniais ir aktyviais informacijos vartotojais. Knyga taip pat gali būti aktuali kaip parankinė priemonė bibliotekininkams bei mokytojams, užsiimančiais medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų ugdymu. Galų gale, knyga skiriama tiesiog tiems, kurie informaciją vertina taip pat rimtai, kaip maistą. Filme Super didelis Aš (angl. Super Size Me) parodoma, kas nutiko, kai žmogus visą mėnesį be pertraukos valgė tik greitųjų restoranų maistą. Pasekmės sveikatai buvo liūdnos. Įdomu, kas nutiktų žmogui, kuris ilgą laiką vartotų tik abejotinos kokybės informaciją? Geriausiu atveju būtų galima tikėtis intelektinės dehidratacijos.

Knygos ištrauką (turinys, iliustracijų sąrašas, prologas, pirmo skyriaus pradžia) galite atsisiųsti čia.

Kaip knygos priedas yra parengta metodinė priemonė bibliotekininkams: „Šiuolaikinės medijos ir informacija. Metodinė priemonė bibliotekininkams“. Šią priemonę galite atsisiųti čia.

Knyga gavo gražiausios 2016 metų knygos konkurso diplomą mokslinių, dalykinių knygų, vadovėlių kategorijoje.

Dailininkė ir iliustruotoja Silva Jankauskaitė

Fotografas Gediminas Trečiokas

Aurelijos Vernickaitės (Žurnalistikos tyrimai, 2016 m., 11 t.) recenzija.

Inetos Krauls-Ward (Tarp knygų, 2017 m. Nr. 16) recencija.

 

Secure payments

 

Delivery policy

 

Return policy

You might also like