E-Knyga

Šiuolaikinės medijos ir informacija. Metodinė priemonė bibliotekininkams

Arūnas Gudinavičius, Andrius Šuminas, Vincas Grigas, Modestas Grigaliūnas

0,00 €

Elektroninė knyga PDF formatu (tinka išmaniesiems telefonams, planšetiniams, nešiojamiems ir staliniams kompiuteriams).

Kiekis

  • Kalba: lietuvių
  • ISBN: 978-9955-33-702-7
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: PDF
  • Leidėjas: Akademikai
Aprašymas

Metodinė knyga skiriama bibliotekininkams, užsiimantiems informacinio raštingumo gebėjimų ugdymu. Priemonė gali būti naudojama mokymuose, skirtuose vyresniųjų klasių moksleiviams ir suaugusiesiems. Ji parengta naudojant aktyvaus mokymo(si) metodus.

Metodinės priemonės turinys sudėliotas taip, kad būtų parengtas informacijos vartotojas, kuris geba refleksyviai ieškoti informacijos, supranta, kaip informacija yra kuriama ir vertinama, geba informaciją naudoti kurdamas naujas žinias, tam pasitelkdamas šiuolaikines medijas ir informacijos išteklius.

Leidinys  sudarytas iš penkių skyrių, kurių kiekvienas gali būti įgyvendinamas kaip atskira mokymo programa. Kiekviename skyriuje išdėstyti mokymo tikslai, uždaviniai ir užduotys, temos nagrinėjimo orientacinė trukmė, įvertinus trumpiausią ir ilgiausią galimą temos nagrinėjimo laiką. 

Metodika parengta dirbti su grupėmis iki 15 asmenų, jeigu dirba vienas lektorius. Grupę galima plėsti iki 25 asmenų, jeigu lektorius dirba su porininku. Tokio dydžio grupėse dalyvius galima skirstyti poromis arba mažesnėmis grupelėmis (iki keturių ar penkių dalyvių), kurios svarstytų pateiktas situacijas, pavyzdžius, ieškotų išeičių ir siūlytų sprendimus. Tokio dydžio grupėms apskaičiuotas ir užsiėmimų laikas.

Prieš imant naudotis metodine medžiaga, rekomenduojama gerai susipažinti su knygos „Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje“ turiniu. Pravartu apgalvoti, kaip knygoje pateikta informacija siejasi su Jūsų ankstesnėmis žiniomis aptariamomis temomis. Reikia, kad prieš imdamiesi naudoti metodinę medžiagą jaustumėtės tvirtai, galėtumėte pateikti savo pavyzdžius, atliepti į kylančias diskusijas.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas

 

Grąžinimas

Jums taip pat gali patikti