Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas

Kristina Sadauskienė

11,80 €
Kiekis

  • Kalba: lietuvių
  • ISBN: 978-609-96071-0-8
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 12,5 x 21 x 1,8 cm
  • Puslapiai: 288
  • Viršelis: puskietis
  • Leidėjas: Akademikai
Aprašymas

"Prieš jus – knyga apie trečią pagal dydį Lietuvos miestą, įsikūrusį toliau nuo Vilniaus ir Kauno, nuolat besigiriantį laisvės jausmu ir vėju. Laisvės jausmo stiprumas priklauso nuo jį patiriančių subjektų, vėjo parūpina gamta. Ši knyga skirta tiek gyvenantiems Klaipėdoje, tiek jos svečiams, visiems, kas nori sužinoti daugiau apie dabartinį miestą, kuo jis ypatingas, iš ko sudarytas, kokiais maršrutais vaikščioti siekiant jį pamatyti įvairiais rakursais. Knygoje rasite žemėlapį, gražių fotografijų ir daug įdomių žmonių, kurie pasidalijo savo pasakojimais apie miestą ir jo gyvenimą. Knygą padalyta į du pagrindinius skyrius „Miestas“ ir „Jūra“, juos papildo trečias, mažesnis – „Miškas“.

Platesnius pasakojimus apie miesto specifiką ar jo erdves keis maršrutai, kuriuos sudaryti padėjo profesionalūs gidai, daugelyje tekstų taip pat rasite įvairių patarimų, kur dar galite užsukti ir ką dar pamatyti. Rasite ir simboliškus geltonuosius puslapius. Norint prisijaukinti miestą ir jį pamilti, reikia sužinoti apie jį ką nors ypatingo, kas neatsiskleidžia iš pirmo žvilgsnio." Kristina Sadauskienė

Autorė knygoje fiksuoja šiandieninio miesto paveikslą, supažindina su nekilnojamu kultūros paveldu, svarbiausiais pastatais ir objektais. Skaitytojams siūlomi miesto tyrinėjimo maršrutai, o tekstuose prabyla daug įvairių sričių ekspertų – nuo architektų iki istorikų, gamtininkų ir jūrinių sričių mokslininkų, kapitonų ir gidų. Knyga skirta plačiajai visuomenei, visiems keliaujantiemsį Klaipėdą ir net jos gyventojams.

Fotografas Paulius Sadauskas. Dizainerė Silva Jankauskaitė. Knygos leidybą rėmė Kultūros paveldo departamentas.

Daugiau Klaipėdos vaizdų rasite http://klaipedoje.orikse.lt

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas

 

Grąžinimas

Jums taip pat gali patikti